«Зебра» за кошт головного лікаря - подарунок райцентру на Рівненщині

Так пощастило місту Здолбунів

Головний лікар Здолбунівської районної лікарні, депутат Рівненської облради Владислав Сухляк за власний кошт зробив на дорозі розмітку: позначив пішохідний перехід.

Похвалився цим у соцмережі Фейсбук:

Suhlyak Vladislav Хочеш аби було зроблено- зроби сам. Звітую - Здолбунівська міська рада перенесла гостру необхідність в "зебрі" на невизначений термін. КП "Здолбунівське", як і прогнозував Юрій Дюг (громадський активіст з Рівного - Авт.), розмітки не нанесли. Обіцянок не стримують. Це при тому, що там була травмована дитина. Чхали абсолютно на все. 

 


Я найняв техніку, придбав спецфарбу і все оплатив. Міська рада зрадіє такому подарунку, адже чимало зекономить. Та мені важливіше здоров'я і життя дітей. Тому "зебра" нанесена. Приймайте роботу.

 

За словами Владислава Сухляка, обійшлася йому розмітка у близько тисячі гривень і кілька годин роботи. З трафаретом йому допомогли місцеві шляховики, а техніку для роботи позичив у станції техобслуговування, яка належить його батькам.

Владислав Сухляк жартує, що йому доводилося різними шляхами надавати допомогу своїм виборцям ( а він – депутат в обласній раді від Здолбунівщини), а ось розмітку на дорозі задля збереження життя тих, хто за нього голосував, він робив вперше. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень