Здорожчання медичних масок в аптеках Рівненщини перевірить Антимонопольний комітет

На прохання прокуратури

Прокуратура області скерувала лист до рівненського відділення Антимонопольного комітету щодо контролю за цінами на товари медичного призначення.

Адже останнім часом у засобах масової інформації поширюються повідомлення про те, що у аптеках Рівненщини постійно зростають ціни на медичні маски, повідомляє прес-служба прокуратури.

Разом з цим, придбання засобів індивідуального захисту у зв’язку із впровадженням карантину для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 – необхідне для забезпечення здоров’я громадян.

Враховуючи наведене, прокуратура області скерувала лист до відділення Антимонопольного комітету Рівненщини для вжиття заходів, у тому числі щодо контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень