

Набрали чинності зміни до законодавства
В Україні триває повномасштабна війна та мобілізація. Причому ЗСУ потребують для контрнаступу дедалі більше свіжого дієздатного поповнення. Водночас деяким добре навченим військовим дали право на звільнення з армії під час війни.
Вступила в дію норма закону, яка дає їм право на таке звільнення. Ці зміни стосуються всіх військовослужбовців: і тих, які були мобілізовані та призвані до війська, і тих, які перебували на контрактній службі.
Ті, хто підпадає під дію цієї статті закону, мають право в будь-який момент написати заяву на звільнення з армії або на розірвання контракту і подальшу демобілізацію.
Таке право дали військовослужбовцям, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час виконання військового обов'язку.
Раніше таке право мали лише ті військовозобов'язані українці, які ще не були мобілізовані. Але тепер несправедливість виправили, і таке право дали тим, хто вже на цей час перебуває в ЗСУ.
Джерело: today.ua
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
8 предметів, які категорично не можна піднімати з землі: народні прикмети
У Рівному прощаються з 19-річним спортсменом, який віддав за Україну найдорожче
У популярному магазині парфумерії у Житомирі жінка влаштувала скандал, бо українці «бомблять харківську губернію» (ВІДЕО)
У санаторіях України організували спеціальну програму відпочинку: Діти зможуть «переключитися» від війни
Російські окупанти готують операцію «під чужим прапором», яка призведе до масштабної аварії на ЗАЕС?
Рідні отримали результати аналізу ДНК: у Рівному попрощаються з військовим, який майже рік був на фронті (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415