Здолати ожиріння допоможуть маленькі порції

В цьому впевнені науковці

Команда з Університету Кембриджа стверджує, що їсти менше можуть допомогти малі тарілки, склянки, ложки та виделки. За словами експертів, люди дуже неохоче залишають їжу на тарілці, і якщо їм пропонують більше - вони все одно усе з'їдають. А впродовж останніх десятиліть, за словами науковців, порції зростали.

Отримані науковцями висновки дозволяють припустити, що відмова від великих порцій може скоротити раціон на 279 калорій на день.

Вчені також вважають, що допомогти людям схуднути могли б урядові заходи щодо запровадження менших упаковок, аби натомість запропонувати краще співвідношення ціни та якості, і встановлення крайніх допустимих розмірів для висококалорійних продуктів.

Британські дієтологи нагадують про важливість слідкування за розмірами порцій під час приготування страв, покупок і вживання їжі, щоб уникнути переїдання і підтримувати здорову вагу. 

За матеріалами ВВС Україна.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень