Здолати ожиріння допоможуть маленькі порції

В цьому впевнені науковці

Команда з Університету Кембриджа стверджує, що їсти менше можуть допомогти малі тарілки, склянки, ложки та виделки. За словами експертів, люди дуже неохоче залишають їжу на тарілці, і якщо їм пропонують більше - вони все одно усе з'їдають. А впродовж останніх десятиліть, за словами науковців, порції зростали.

Отримані науковцями висновки дозволяють припустити, що відмова від великих порцій може скоротити раціон на 279 калорій на день.

Вчені також вважають, що допомогти людям схуднути могли б урядові заходи щодо запровадження менших упаковок, аби натомість запропонувати краще співвідношення ціни та якості, і встановлення крайніх допустимих розмірів для висококалорійних продуктів.

Британські дієтологи нагадують про важливість слідкування за розмірами порцій під час приготування страв, покупок і вживання їжі, щоб уникнути переїдання і підтримувати здорову вагу. 

За матеріалами ВВС Україна.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень