Збирати ягоди та гриби мешканцям Рівненщини можна в Білорусі

З 1 липня 2016 року почнеться тимчасовий пропуск громадян на українсько-білоруській ділянці кордону

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, жителі 10 прикордонних населених пунктів Рокитнівського району зможуть перетинати кордон на територіях Поліського лісгоспу Республіки Білорусь.

Перехід кордону буде здійснюватися в трьох тимчасових пунктах пропуску: «Дроздинь», «Березове» і «Познань».

При перетині державного кордону громадяни України, окрім паспорта і пропуску в прикордонну смугу, повинні пред'явити квитанцію про сплату державного мита за відвідування білоруського заповідника «Ольманські болота». Сплата коштів здійснюється громадянами України на території Республіки Білорусь.

- Зокрема у 2015 році сплата становила близько 1,5 тисячі гривень та у 2016 році становитиме близько  2,5 тисячі гривень з кожної особи без вікових обмежень.

У разі відсутності зазначеної квитанції громадяни не будуть пропускатись на територію Республіки Білорусь.

Ми ж додамо, що збір плодів для власного споживання (в межах встановлених максимальних норм) на території Рівненщини не оподатковується, - повідомляє фіскальна служба:

- Зазначені норми для Рівненської області затверджені розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 3 травня 2007 року №215. Відповідно до цього розпорядження громадянам дозволено безоплатно заготовляти для власного споживання по 10 кг суниці і малини, 12 кг чорниці,15 кг ожини, 20 кг журавлини, по 30 кг білих грибів, лисичок, 50 кг опеньок, 10 кг кореню аїру, 3 кг листя брусниці, 5 кг листя чорниці.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень