Збірну України з футболу хочуть відправити в АТО

На сайті Президента України кілька днів тому з'явилася петиція з вимогою відправити національну збірну після невдалого виступу на Євро-2016 в зону АТО. «За незадовільну колективну гру на чемпіонатіЄвропи, слабку фізичну підготовку, приниження авторитету українського футболу відправити всю збірну , разом з тренерами, в АТО», - йдеться в петиції. Якщо в найближчі 88 днів вона збере 25 тис. підписів, то Порошенко буде зобов'язаний її розглянути протягом трьох робочих днів. На цей момент петицію підписали аж 67 осіб. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень