Заяву-приєднання до договору газопостачання можна роздрукувати в Інтернеті

Для цього її потрібно завантажити із Особистого кабінету

В Особистих кабінетах уже доступні рахунки за січень та бланки заяв-приєднань.

Споживачі природного газу можуть завантажити з Особистого кабінету на сайті 104.ua рахунки за використаний в січні газ. Окрім того, в Кабінетах уже доступні для завантаження заяви-приєднання до умов договору на постачання природного газу.

Споживачі газу, які ще не отримали  або зіпсували бланк заяви-приєднання, можуть не поспішати до газопостачальної компанії аби отримати новий зразок, а завантажити готову заяву із Особистого кабінету. Програма автоматично відображає усі необхідні дані споживача, а тому клієнтам необхідно лише перевірити зазначену інформацію та підписати роздруківку у відведених місцях та повернути до «Рівнегаз Збуту».

Спрощена процедура укдадання договору не вимагає від споживачів додаткових документів і  дозволяє споживачам газу, не виходячи із дому, заповнити заяви.

«Підписані заяви можна надіслати поштою, передати через контролера або віднести до найближчого абонвідділу та залишити у спеціальній скриньці. Лише у випадку, якщо дані про споживача у заяві вказано неправильно, тоді клієнту необхідно прийти до газопостачальної компанії із документам для їх виправлення», - розповідає директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

Також споживачі природного газу уже можуть одержати із Особистого кабінету рахунок за використаний газ у січні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень