Заява рівненського забудовника щодо вибухівки на подвір’ї засновника компанії (ОФІЦІЙНО)

Йдеться про події в ніч на 22 січня

Прес-служба компанії «FINE CITY DEVELOPMENT» повідомляє, що в ніч з 21 на 22 січня 2018 року невідома особа кинула гранату чи інший вибуховий засіб, схожий на неї, на подвір’я  власника та засновника нашої компанії Олега Каштана.

Це стало ще одним прикрим випадком у низці вибухів гранат, кинутих на подвір’я рівнян, протягом останніх 2-років. До того ж, за цей час зловмисники безкарно підпалили десятки їхніх садиб та майже дві сотні автівок.

Що є причиною цих системних правопорушень і хто є виконавцями? Це питання до правоохоронних органів, яке залишається поки що без чіткої відповіді. Сподіваємось, що слідство, відкрите по останньому випадку, знайде винних.

Коли відсутні  належні правові відповіді, то цим у своїх інтересах користуються окремі безвідповідальні особи, розповсюджуючи у деяких ЗМІ власні провокаційні плітки та бездоказові тенденційні припущення, що мають собі за мету створити атмосферу конфліктів, взаємних підозр та недовіри між бізнесовими структурами Рівного. Якщо саме такою ціною привертається увага певної аудиторії людей з некритичним мисленням до окремих місцевих видань, то тут є питання про рівень професійної етики їхніх журналістів.

Ми офіційно заявляємо, що не отримували ніяких погроз і не підозрюємо жодного з наших конкурентів на будівельному ринку Рівного у їхній причетності до організації вибухів, підпалів або якихось інших подібних протиправних дій. Ми також не помітили  перерозподілу цього ринку одними його учасниками за рахунок інтересів інших.

Навпаки, останнім часом ми вбачаємо чітку тенденцію серед більшості забудовників та девелоперів Рівного працювати і конкурувати в межах діючого законодавства України на цивілізованих принципах ділового партнерства та взаємоповаги. Адже всі ми маємо одну спільну мету – зробити наше Рівне дійсно європейським містом.

«FINE CITY DEVELOPMENT»  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень