Заяв менше ніж торік: як на Рівненщині проходить вступна кампанія

В облуправлінні освіти кажуть, що вступити мають можливість усі охочі

Фото ілюстративне

Приймання електронних заяв на вступ до вишів завершився на Рівненщині.

Нині абітурієнти чекають рекомендаційних листів. А вже  з 27 серпня ті, який рекомендували до зарахування, зможуть подавати оригінали документів, розповіла головна спеціалістка обласного управління освіти Мая Андрєєва.

Зробити це можна особисто або рекомендованим чи електронним листом з цифровим підписом.

Фото Суспільного. На світлині головна спеціалістка обласного управління освіти Мая Андрєєва

Між тим, представниця управління освіти зауважила, що у коледжах області вже є накази про зарахування і з 1 вересня там розпочнеться навчальний рік.

А в закладах профтехосвіти термін подачі заяв на платну форму навчання продовжили до 1 листопада. Після 1 вересня подавати заяви на вступ зможуть і ті, хто прагнуть навчатися в магістратурі на платній основі.

За словами Маї Андрєєвої, вступна кампанія проходить добре, проблем немає, гуртожитки вже готуються приймати студентів, а заклади розпочинати новий навчальний рік.

Через карантин кількість заяв трішки менша ніж торік, але зазвичай велика кількість заяв не вказує на те, що студентів буде багато. Ті, хто хотів вступати, свій шанс використали, – зауважила представниця управління освіти.

До слова, у закладах, які розташовані у «червоній зоні» навчання організовуватимуть дистанційно.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень