«Завжди так роблю і все тримається...»: у Рівному вкладають асфальт в калюжу (ФОТО/ВІДЕО)

Кажуть, то така технологія

У Рівному дорожники вкладали асфальт у калюжу. Випадковим свідком такої картини став рівнянин Тарас Нагорний, усе побачене зафільмував та оприлюднив у соцмережах. У Службі автодоріг на випадок відреагували, підрядника зобов'язали переробити це і встановити конкретного винного у такому «ремонті».

В інстаграм-спільноті rivne_1283 рівнянин Тарас Нагорний написав і показав, як у мікрорайоні Тинне асфальт вкладають в багнюку та воду.

Дякую за якісний ремонт дороги в Тинному!! Довго чекали ремонту, але ж головне що якісно, а не на кілька тижнів, бо так вже набридло по цих ямах їздити. Правда самі робочі кажуть що латки протримаються недовго, в багнюку і воду класти асфальт їм сказав начальник, мабуть, технологія така.

 

Старший на об'єкті запевнив мене, що латки він так завжди кладе і все тримається. Ну звичайно я йому вірю, хіба було таке у нас, щоб робили неякісно. Іще раз, велике вам ****

Під дописом міський голова Рівного відповів, що на цьому проміжку доріг міське ШЕУ не проводить ремонтних робіт.

У Службі автодоріг в Рівненській області Суспільному пояснили: про цей випадок знають, а приватний підрядник визнав свою вину.

Підрядник визнає, що це його проступок та недолік. Зрозуміло, що ми за це не заплатимо. Вони виправлятимуть це або власним коштом, або коштом фірми, або коштом цієї бригади.

Підрядна організація прийме рішення, як воно має бути та за які гроші. І вони все це знімуть і продовжать ремонт за нормальних умов, – пояснює речник Служби автодоріг у області Дмитро Леонтіюк.

Він додає, що у 2021-му році це перше виявлене подібне серйозне порушення. Але загалом у практиці ремонту доріг подібне траплялось і уже змушували підрядників переробляти це власним коштом.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень