ON-LINE

У середу у Рівному можливі затори. Де працюватимуть шляховики

вівторок, 23 квітня 2019
Нині ремонтують основні магістралі, де рухається громадський транспорт

Дороги поблизу усіх культових споруд Рівного ремонтує міське ШЕУ. За словами начальника ШЕУ Віктора Климука, роботи відбуваються на Соборній поблизу жіночого монастиря, на Чорновола, перехресті Набережної і Пересопницької, вулицях Погоринській і Гур’єва. А от завтра за словами Віктора Климука працюватимуть шляховики в районі міської лікарні:

Уже завтра, в середу, 25 квітня, очікується ускладнення дорожнього руху на вулиці Карнаухова, у зв’язку з проведенням поточного ремонту в районі міської лікарні.

Після того, як ми закінчимо основні магістралі, по яких рухається громадський транспорт, а у нас ще є проблемна вулиця Біла, вулиця Князя Володимира, то тоді ми перейдемо до таких вулиць, як Петра Могили. До другорядних.

На ремонт вулиці Петра Могили шляховики мають 190 тисяч гривень. За словами Віктора Климука, проблем з фінансуванням нині немає, місто вчасно розраховуються за проведені ШЕУ роботи. Проте, шляховики звертаються до водіїв з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей на вулицях міста у зв’язку з роботою техніки комунальників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного