

Дороги може перемести
Шляховики готуються до погіршення погодних умовна на найближчі два дні, особливо це стосується завтрашнього дня.
– Так, ми отримали повідомлення, що на вихідні міняється погода, завтра сніг та хуртовина. Найскладніше, я думаю, буде не на міжнародних і державних дорогах, де буде додаткова техніка, а якраз на місцевих, бо можливі перемети. Загалом для очищення й оброблення доріг буде залучено близько півсотні одиниць техніки. Так, було штормове попередження, найскладніше те, що вітер є східний, він набагато холодніший і температура має понизитись, а сніг на полях є, його буде здувати й будуть перемети. З обіду працювала техніка, це Рівненська ДЕУ, Колоденська ДЕУ, Дубенська ДЕУ, працюють на «Київ-Чоп». Також працює Сарненська ДЕУ на дорогах «Київ-Ковель-Ягодин» та «Городище-Рівне-Старокостянтинів». Стан покриття задовільний, що стосується проїзду.
У суботу просимо утриматись від поїздок без нагальної потреби, в іншому випадку виїжджати з заправленим баком, щоб у разі потреби прогрівати машину, з теплим чаєм і обов’язково в дорогу брати когось супутником, – розповів заступник начальника Служби автодоріг в області Микола Козачок.
Синоптики натомість повідомили журналістам «Радіо Трек», що завтра йтиме сніг, але не сильний.
На дорогах буде ожеледиця, видимість буде доброю, але в опадах погіршуватиметься до 1-2 км.
Температура повітря вночі від 7 до 12 градусів морозу, вдень від 2 до 7 морозу.
У ніч проти неділі ще йтиме сніг, вдень опади мають припинитись.
Техніка міськШЕУ працювала на основних дорогах міста, підйомах та спусках. До роботи залучили 14 автомобілів, уночі мають вивести ще й трактори.
Зауважимо, що близько 19:00 кореспонденти «Радіо Трек» помітили спецтехніку рівненського ШЕУ на майдані Незалежності. За кілька хвилин шляховики чистили від снігу центральну площу міста.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
Ніяка вона не Могилевська: 30 років тому співачка відмовилась від справжнього прізвища
2025 рік приготував для них неймовірний фінансовий успіх: Три знаки Зодіаку, на яких звалиться багатство
Мазур чи Мосейчук: хто з цих телеведучих дійсно «керує» каналом, а хто має більший рейтинг
Що не варто казати у відповідь на «дякую»? Фраза, яку час викинути з лексикону
Всі екстрені служби Рівненщини працюють у посиленому режимі
Через негоду на Рівненщині хочуть обмежити рух міжнародною трасою (ФОТО)
Дорожники Рівненщини готові працювати в посиленому режимі, бо сніг йтиме до завтра
У Рівному готуються до негоди, яку очікують на ці вихідні
На Рівненщині оголосили штормове попередження
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415