Завтра у Рівному попрощаються з двома Героями, які загинули за Україну

Вічна пам'ять Захисникам!

Завтра у Рівному попрощаються з двома Героями, які загинули за Україну. Микола Стрибулевич приєднався до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення. Він був у переліку зниклих безвісти майже два роки. Згодом з'ясувалося, у жовтні 2023 року 40-річний солдат загинув на Авдіївському напрямку.

Павло Бедін став на захист країни у червні 2023 року. У січні минулого року рівнянин отримав поранення, а після відновлення повернувся до служби. Загинув воїн 8 січня цього року на Курському напрямку. Йому було 40 років.

Церемонія прощання відбудеться на майдані Незалежності о 10-й. Поховають захисників на кладовищі «Нове».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень