«Застаріли!»: 5 речей гардеробу, які не варто купувати

І чим їх краще замінити

Кардигани без застібок

Вони вийшли з моди і непрактичні, бо щоб зігрітися, у них доводиться кутатися.

Альтернатива - кардигани з V-подібним вирізом, на ґудзиках і зі щільного трикотажу, який тримає форму, або об'ємні светри з горловиною.

Тонкі трикотажні кофти

Вони теж уже в минулому, особливо ті, які з мереживом, стразами чи іншими прикрасами. 

Альтернатива - водолазка з високою горловиною. Її треба носити під сорочки і джемпери.

 

Сукня-светр

Короткі, однотонні, які обтискають фігуру, сукні-светри вийшли з моди. Та й якщо фігура - неідеальна, вони лише підкреслять усі недоліки. 

Альтернатива - сукня-міді, вільна і пряма, з однотонним плетенням. 

 

Вона має бути нейтрального кольору, можливий лаконічний принт.

Приталені укорочені жакети

Немодні і непрактичні. До них важко підібрати аксесуари і комплекти, та й у моді нині багатошаровість. 

Альтернатива - базовий вільний подовжений піджак прямого крою.

 

Він довго буде актуальним, приховує недоліки фігури. Його легко поєднати з іншими предметами гардеробу. А ще такий піджак зручний і підійде і для офісу, і для прогулянки.

Джинси-скінні

Немодні і непрактичні: підкреслюють недоліки фігури, сковують рухи. 

Альтернатива - джинси-мом, бойфренди, в стилі 70-х, розкльошені від коліна, прямі.

Джерело: ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень