Зарплата занадто маленька: в Талліні людей возить таксист-депутат (ФОТО)

В Естонії депутат парламенту підпрапрацьовує таксистом

Мартин Репінський за роботою
Мартин Репінський за роботою

Депутат Рійгікогу (парламент в Естонії - прим.) Мартин Репінський активно виконує замовлення через Bolt.

За словами депутата, він планує суміщати спеціальності таксиста і депутата.

Возити людей почав, щоб додатково заробити:  На посту депутата Рійгікогу Репінський заробляє 4399,43 євро за місяць, тоді як таксистом через Bolt має 6000 євро за місяць.

Курйоз спричинило те, що Репінський возив людей під час засідання Рійгікогу шло засідання. Депутат стверджує, що в цей момент він слухав засідання через навушники.

Джерело: Delfi

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень