Замовляти з-за кордону – знову вигідно: ліміт на посилки збільшили на 50%

Тобто можна замовляти більше – без сплати «зайвого» податку

Днями нардепи схвалили у другому читанні зміни до Податкового кодексу, якими підвищується ліміт на безмитну доставку міжнародних посилок. Про це повідомили у пресслужбі ВР.

Так, ліміт збільшили зі 100 до 150 євро.

 

Тобто у випадку, коли вартість товарів у посилці не перевищує цієї суми, оплачувати ввізне мито замовнику не доведеться.

В іншому випадку, якщо йдеться про 150 євро і більше (максимум - 1 000 євро) - одержувачу доведеться сплатити 10% ввізного мита і ПДВ. Базою для нарахування податку буде різниця між вартістю посилки та лімітом у 150 євро, вказано у пояснювальній записці до документа.

Причиною змін у законодавстві стало стрімке скорочення імпортних відправлень до України через надто низький ліміт і зменшення доходів міжнародних поштових та міжнародних експрес-перевізників. По факту українці просто почали замовляти набагато менше товарів з-за кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень