Замовляти з-за кордону – знову вигідно: ліміт на посилки збільшили на 50%

Тобто можна замовляти більше – без сплати «зайвого» податку

Днями нардепи схвалили у другому читанні зміни до Податкового кодексу, якими підвищується ліміт на безмитну доставку міжнародних посилок. Про це повідомили у пресслужбі ВР.

Так, ліміт збільшили зі 100 до 150 євро.

 

Тобто у випадку, коли вартість товарів у посилці не перевищує цієї суми, оплачувати ввізне мито замовнику не доведеться.

В іншому випадку, якщо йдеться про 150 євро і більше (максимум - 1 000 євро) - одержувачу доведеться сплатити 10% ввізного мита і ПДВ. Базою для нарахування податку буде різниця між вартістю посилки та лімітом у 150 євро, вказано у пояснювальній записці до документа.

Причиною змін у законодавстві стало стрімке скорочення імпортних відправлень до України через надто низький ліміт і зменшення доходів міжнародних поштових та міжнародних експрес-перевізників. По факту українці просто почали замовляти набагато менше товарів з-за кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень