Замок у Рівненській області може отримати нове життя

Сергій Гемберг каже, що це збільшить кількість туристів

На Рівненщині зросте кількість об’єктів, які потраплять у програму «Велике будівництво».

Ініціатива передбачає будівництво шкіл, дитсадків спорткомплексів та доріг. До цього переліку наступного року планують додати заклади культури – театри, музейні комплекси, архітектурні пам’ятки.

Серед претендентів на Рівненщині – Острозький замок.

Тут колись проживала династія князів Острозьких, а зараз функціонує краєзнавчий музей.

Президентська програма допоможе реставрувати та дати нове життя культурним закладам. Своєю чергою, історичні пам’ятки сприятимуть розвитку місцевих громад та збільшенню туристів, зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг.

Сергій Гемберг

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень