ON-LINE

Замкова – зі світлом, на черзі – район Волі: ремонт електромереж у Рівному

середа, 06 листопада 2019
«Рівнеобленерго» завершує реконструкцію електромереж у центрі Рівного

Завершено реалізацію одного з пунктів інвестиційної програми ПрАТ «Рівнеобленерго» на вул. Шкільній та Замковій у м. Рівне. Тут було реконструйовано мережі, що дозволить підвищити якість електропостачання близько 200 рівнянам та знизити аварійність в мережах центральної частини міста.

- Наближається до завершення і реконструкція повітряних ліній ПЛ 0,4-10 кВ від ТП-3 в районі пивзаводу – на вулицях Воля, Дорошенка, Підгірній. Роботи тут тривають вже близько місяця. Їх проведення ускладнює щільна забудова обох мікрорайонів, вузькі проїзди або їх відсутність, що не завжди дозволяє ефективно використовувати спецтехніку і подовжує тривалість реконструкції мереж, від яких заживлено 300 споживачів. Попри складнощі у проведенні робіт в межах реалізації інвестиційної програми на 2019 рік, затвердженої НКРЕКП, на цих двох об’єктах вдалося замінити самоутримним ізольованим проводом майже 2,5 км електромереж, здійснити заміну старих опор (в районі Волі багато з них були дерев’яними). Загальна вартість цих робіт – 1 млн 650 тис. грн., - повідомила речниця «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова.

Окрім зазначених об’єктів цьогоріч в обласному центрі комплекс робіт з реконструкції повітряних ліній ПЛ 0,4-10 кВ проводився від ТП-68 на вул. Тиннівській.Також в рамках інвестпрограми було реконструйовано РП-4 на вул. Князя Володимира, близькі до завершення роботи із заміни масляних вимикачів 110 кВ на елегазові з мікропроцесорними захистами на підстанції ПС110/10 «Південна».Таким чином на будівництво, реконструкцію та модернізацію електромереж та обладнання у м. Рівне цьогоріч витрачено 21 млн 216 тис. грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного