Кособуцький у Костополі працюватиме без зарплати

Його призначили першим заступником міського голови

Олексій Кособуцький. Фото - з його сторінки на ФБ

Згідно з розпорядженням міського голови Костопільської ОТГ Євгенія Денисюка, з 22 квітня Олексія Кособуцького, який є головою бюджетної комісії Костопільської міськради, призначено виконувачем обов’язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (без оплати праці).

Він працюватиме до заміщення вакантної посади в порядку, передбаченому законодавством України.

Нагадаємо, донедавна першим заступником міського голови був Олександр Коваль, який до того обіймав посаду голови Костопільської райдержадміністрації. У міськраді Коваль попрацював усього декілька місяців, адже практично одночасно він подав документи на конкурс на голову Рівненської райдержадміністрації. Після деяких зволікань його таки призначили головою, а місце першого заступника у міськраді стало вакантним.

Олексій Кособуцький – ексдепутат Рівненської облради, де очолював бюджетну комісію. Нині він є керівником авіаклубу «Рівне». Після місцевих виборів восени минулого року став депутатом Костопільської міськради й знову очолив бюджетну комісію.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень