Замість грошей – злам: продавців масово дурять фейковими посиланнями

Нова фішингова схема

Шахраї використовують нову фішингову схему, щоб викрасти гроші або зламати акаунти продавців на сайтах оголошень.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

У межах цієї схеми, зловмисники пишуть у месенджері, видаючи себе за покупців із популярного сайту оголошень. Вони повідомляють про успішну оплату товару й надсилають фейкове посилання «для підтвердження переказу».

За цим посиланням користувач потрапляє на фішинговий сайт, де його просять ввести дані банківської картки. Ця інформація потрібна шахраям задля зламу акаунту або викрадення коштів.

Як захиститися?

  • Обмежте повідомлення від невідомих контактів;
  • Увімкніть автоматичну перевірку на спам;
  • Не вводьте платіжні дані на сторонніх або підозрілих сайтах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень