Замість авто за майже мільйон гривень керівниця громади на Рівненщині отримала «паркетник» у подарунок

Від поляків

Несподівано закінчилася епопея зі службовим авто для голови Вербської громади. Каміла Котвінська у грудні уклала договір на купівлю Skoda Oktavia А8 за 950 тисяч гривень. Через негативну реакцію громадськості від угоди там відмовилися. А от вирішили скандал польські партнери громади. Вуйт (керівник) гміни Котунь подарував Камілі Котвінській кросовер Mitsubishi Outlander.

Поляки розповіли, що уважно стежили за конфліктом. У негативній реакції не погоджувалися. За словами вуйта Гжегожа Гураля, менеджер повинен мати засоби для ефективної праці:

З початку війни Каміла Котвінська багато разів особисто приїздила на власному автомобілі за гуманітарною допомогою. Тому ми вирішили зібрати кошти та придбати їй особистий транспорт.

Паркетник не новий, йому понад 10 років, але в гарному технічному стані. Машину вже розмитнили. Пробіг – майже 200 тисяч км, але повнопривідний і місткий.  

Я навіть не думала просити поляків про авто. Гміна Котунь сама вирішила зробили такий дарунок особисто мені, щоб уникнути будь-яких суперечностей. Авто дозволить їздити за кордон за гуманітарною допомогою частіше, - зазначила Каміла Котвінська.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень