Залишився місяць: хто має пройти перевірку, щоб не втратити пенсію

Хто має пройти обов’язкову перевірку до 31 грудня

Українці, які тимчасово перебувають за кордоном, повинні до 31 грудня 2025 року пройти фізичну ідентифікацію, інакше пенсійні або страхові виплати можуть бути призупинені. Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Обов’язкова перевірка стосується:

  • громадян, які перебувають за межами України понад 183 дні на рік;

  • осіб із тимчасовим захистом або статусом біженця;

  • громадян без документів для постійного проживання за кордоном.

Підтвердити особу можна через:

  • авторизацію в особистому кабінеті ПФУ за допомогою «Дія.Підпис» або «Дія ID»;

  • відеозв’язок із представником Пенсійного фонду;

  • надсилання листа з документом, що підтверджує факт життя, та заявою до територіального органу ПФУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень