Залишився без ніг: на Рівненщині провели ампутацію кінцівок через тромбоз (ФОТО)

Це ускладнення коронавірусної інфекції

У Вараші чоловіку ампутували ноги. Чоловік старше 60 років захворів на коронавірус, хвороба дала ускладнення й у кінцівках утворилися тромби.

Аби врятувати життя пацієнту, довелося ампутувати ноги, повідомляє Вараська багатопрофільна лікарня.

Лікарі наголошують, що COVID-19 викликає тромбування дрібних і великих судин в різних ділянках тіла. Коронавірус, окрім легень, уражає ще й судини. У судинах утворюється згусток крові і він закупорює постачання крові до органів. Найчастіше такі тромби, які неможливо видалити, утворюються в кінцівках чи кишківнику. Потім виникає некроз і можливе зараження інфекцією всього організму.

Підступність тромбозу у тому, зауважують лікарі, що тромбоз як ускладнення трапляється не тільки в розпалі хвороби, а й після повного одужання.

 

Тому після виписки з лікарні важливо бути на постійному контролі у сімейних лікарів.

Медики закликають вакцинуватись, адже це єдиний надійний спосіб захистити себе від наслідків захворюванням COVID-19.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень