«Закрити чи відпустити»: скільки ще школярі Рівного навчатимуться вдома?

В міському управлінні освіти кажуть, що не проти аби школярі повернулись на навчання за парти

Рівненські школярі 5-11 класів продовжують навчатися вдома. Про це журналістам РАДІО ТРЕК повідомив керівник управління освіти у Рівному  Богдан Турович. 

Останнє рішення, яке прийняла міська комісія ТЕБ та НС, що дистанційне навчання буде з 29 березня. Цей термін є необмеженим, тобто усе залишається без змін, - зауважив  Богдан Турович.

Нині в міському управлінні освіти кажуть, що не проти аби перед Великодніми святами, школярі повернулись на навчання за парти. 

Станом на сьогодні, 14 класів рівненських шкіл знаходяться на самоізоляції.

52 школярів та 94 працівники закладів освіти хворі на коронавірус, - повідомив Олександр Третяк.

Очільник Рівного розповів, що до міської влади надходить чимало прохань стосовно організації освітнього процесу. Одні просять повернути дітей за шкільні парти, інші закрити навчальні заклади та відправити молодшу школу на дистанційне. Втім поки рішення незмінне - учні 5-11 навчаються вдома.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень