«Закохана, як дура»: Тіна Кароль приголомшила несподіваним зізнанням (ВІДЕО)

Зірка сказала про це в інтерв'ю без ліфчика

Популярна українська співачка Тіна Кароль не любить розповідати про особисте. Однак у новому інтерв'ю 36-річна зірка несподівано зізналася, що шалено закохана.

Таке одкровення артистка зробила в програмі «ЖВЛ». Вона зазначила, що їй подобається періодичний стан закоханості, в якому вона перебуває і зараз.

Я закохана, як дура, але це класно, я люблю цей стан. Я в ньому перебуваю періодично, навіть якщо нікому про це не розповідаю, – зізналася Кароль.

За словами Тіни, для неї слово «любов» має дещо інше значення.

Необов'язково ж бути закоханою в одну людину. У мене взагалі слово «любов» має інший вимір. Це не просто щось фізичне. Це ментальна закоханість - і вона постійно, - додала поп-діва.

У житті співачка вважає себе зухвалою і вимогливою.

Я зухвала. А як ти думала, що все ось це – «на ніжному»? Ні! Я, звичайно, тактовна, вихована, але зухвала. Зухвала - це не погано. А як сьогодні без цього? Я хочу більшого. Вимагаю більшого, починаючи з себе, – заявила виконавиця.


Кароль також зізналася, що їй хочеться стати м'якшою.

Хочеться. Ну і що? Перехочеться, - сказала вона, підкресливши, що жінці важливо бути поруч з чоловіком.

Але при цьому жінка повинна бути незалежною.

Але чоловік не повинен давати жінці можливості, щоб вона розм'якла. Тоді ці відносини потонуть в побуті. Тобто повинна бути своя незалежність – поруч, але у кожного має бути свій простір, - підсумувала Тіна.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень