Горять заживо цілими сім'ями: рятувальники Рівненщини шокують заявами

Чотири десятки людей з початку року загинуло на пожежах у Рівненській області.

Збільшення кількості пожеж фіксували у Вараші, у селах поблизу Рівного та на півночі області.

Попри те, що рятувальники систематично проводять подворові обходи, співпрацюють із селищними радами та керівниками ОТГ, люди все одно нехтують елементарними правилами безпеки.

В результаті у власних домівках заживо згорають навіть цілими сім’ями, а збитки від пожеж лише за 10 місяців цього року становлять 92 млн гривень.

Говорить заступник начальника обласного управління надзвичайних ситуацій Олег Панюк:

На пожежах з початку року було три факти групової загибелі. Я хотів би їх зазначити. Це пожежа у Радивилівському районі, де було виявлено два мертвих тіла. Це пожежа в Острозькому районі, село Оженин. Там двоє дітей загинуло. І не так давно була пожежа з двома загиблими у місті Дубні.

 

В основному причинами виникнення пожежі з загиблими стає: необережність під час куріння - 19 випадків, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення - 8 випадків, необережне поводження з вогнем – 6 випадків.

Здебільшого на пожежах гинуть пенсіонери, одинокі люди, або ті, хто зловживає алкоголем. Якщо до перших двох категорій часто приходять соціальні працівники та усіляко допомагають, то з любителями випити - все складніше. Це підтверджують і рятувальники, й фахівці управління соцзахисту. 

Фото - 0362.ua

Заступник начальника обласного управління праці й соціального захисту населення Інна Бойко так висловилася про ситуацію:

Не застрахований ніхто, на жаль, від пожеж. Але є група осіб, які належать до групи ризику. З ними потрібно постійно вести роботу і контролювати їх.

 

Стосовно пожеж в установах соцзахисту, то єдиний вихід – цілодобовий нагляд. Також постійно потрібно проводити навчання працівників, керівників, і проводити перевірки Держслужби надзвичайних ситуацій. Відповідно до їхніх приписів, ми намагаємось виправляти усе, що в межах нашої компетенції.

Наші новини у Тelegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень