Загинули в один день, в одному місці: на рідну Рівненщину востаннє повертаються чотири побратими

Чотири Герої, бійці 60-го батальйону «Поліські вовки», чотири побратими - повертаються додому на Щиті!

Завтра на Сарненщині попрощаються одразу з чотирма відданими оборонцями, які загинули в один день, в одному населеному пункті.

Дмитро Міщук,  Анатолій Пінчук, Євген Мельников та Вʼячеслав Кузьмич загинули 21 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Дружба, що на Донеччині.

Маршрут поховальної процесії:

  • Траурний кортеж з Героями розпочне рух містом орієнтовно о 10:40.
  • 11:00 - прощання вдома
  • 12:30 - чин похорону у Свято-Покровській церкві ПЦУ, що по вул. Чорновола, 19
  • 13:30 - міська церемонія прощання
  • 14:30 - поховання на Алеї Героїв, що на кладовищі по вул. Шарпака

Дмитра МІЩУКА поховають у рідному селі Бутейки, а Вʼячеслава КУЗЬМИЧА у селі Яринівка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень