Загинули бабуся і онук: Жахлива ДТП на Сарненщині. Сестра, яку зустрічали з потяга, у критичному стані (6 ФОТО)

Потрібна допомога

6 квітня о 02:59 поблизу села Федорівка, Сарненського району, трапилася жахлива ДТП

Як повідомляє Поліція Рівненщини:

Смертельна автопригода сталася сьогодні, шостого квітня, близько 02:30 на дорозі «Клесів-Олексіївка-Вири» між населеними пунктами Клесів та Федорівка.

Встановлено, що водій автомобіля «Volkswagen Golf», 20-річний житель села Вири, не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та врізався у відбійник, який повністю пронизав легковик.

 Унаслідок ДТП загинув керманич та його бабуся— 67-річна жителька села Вири.

Іще одна пасажирка — 19-річна рідна сестра кермувальника, отримала тяжкі травми, дівчину госпіталізували до реанімації.

Відомо, що родичі зустрічали з потяга дівчину і повертались додому.

Оголошено збір коштів на порятунок дівчини, яка знаходиться у критичному стані.

Просять давати, хто скільки може: хоч по 5-10 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень