100-кілограмова росіянка задушила коханого сідницями

Вирішила заспокоїти

46-річну жінку з Новокузнецька засудили через вбивство коханого. Інцидент стався випадково, коли 100-кілограмова жінка намагалася заспокоїти Айдара після сварки.

Тетяна любила випивати з коханим. Одного разу у них почався незначний конфлікт. Після цього Айдар ліг обличчям вниз, а роздратована 100-кілограмова співмешканка примостилася на його шиї, а ногами затиснула голову, повідомляє Znaj. 

Жінка чекала, доки її друга половинка почне благати прощення. Донька чоловіка бачила цю ситуацію та звернулася за допомогою до сусідів, однак сусідка заявила, що це побутова ситуація.

Згодом медики лише констатували смерть на місці події.

Обстеження показало, що Айдар помер від асфіксії, викликаної в результаті блокування дихальної системи. Тоді як Тетяна продовжувала стверджувати, що хотіла лише заспокоїти чоловіка після того, як вони напилися.

В результаті, в ході судового розгляду, вона була визнана винною в заподіянні смерті з необережності. Її засудили до 18 місяців виправних робіт, а також до виплати великої суми моральної шкоди.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень