Забіг у «Малому Поліссі» зібрав 65 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Атомники Хмельницької АЕС підсумували результати благодійного забігу

Понад 65 тис. грн для ЗСУ зібрали під час благодійного забігу «Мале Полісся Running Trail, організованого Хмельницькою АЕС. Ці кошти спрямують для закупівлі необхідного захисникам обладнання.

Благодійний спортивний забіг на підтримку ЗСУ відбувся на території поблизу Голубих озер. На старт вийшли 110 учасників з Нетішина, Хмельницької та Рівненської областей, Києва, Бердичева, Білої Церкви, Тернополя, Бродів та інших міст.

 

Взяв участь у забігу й громадянин США, надавши змаганню статус міжнародного.

Учасники долали дві дистанції – 5 км та 10 км мальовничими лісами Національного природного парку «Мале Полісся». Змагалися в абсолютній першості та в різних вікових категоріях.

За підсумками змагань між відокремленими підрозділами ДП «НАЕК» «Енергоатом» місця розподілились наступним чином: перше місце посіли спортсмени Рівненської АЕС, друге у хмельницьких атомників, третіми стали бігуни Компанії.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень