Забезпеченість киснем на Рівненщині вдвічі менша, ніж того вимагає уряд

Кількість кисневих точок і концентраторів постійно збільшують, але до 80% все одно ще далеко

На Рівненщині менше ніж 40% ліжко-місць для ковідних хворих забезпечені киснем. І це вдвічі менше, ніж вимагає уряд. Про це напередодні під час брифінгу повідомили в обласній адміністрації.

Чиновники кажуть, що продовжують працювати над збільшенням кількості кисневих точок в опорних медзакладах і забезпеченням лікарень кисневими концентраторами. Однак наразі забезпечили киснем загалом 639 ліжок, що складає трохи більше ніж 38% від загальної кількості ліжко-місць для ковідних хворих.

У лікарнях області є 181 кисневий концентратор, найближчим часом між медзакладами розподілять ще сотню, які надійшли 30 листопада.

Також в ОДА запевнили, що керівництво лікувальних закладів, очільники районних адміністрацій та міські голови вживають усіх необхідних заходів для максимально безпечного використання електро- та кисневих мереж, аби на Рівненщині не повторилася ситуація, як у Жовкві.

Загалом забезпечити киснем невдовзі планують ще майже 700 ліжок.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень