У Рівному платитимуть за інформацію про сусідів, які спалюють листя

А з паліями проводитимуть виховну роботу

Премію за інформацію про сусідів, які спалюють суху траву, запрапонував особисто давати керівник гідрометцентру у Рівненській області Богдан Масовець. Про це він заявив на брифінгу щодо пожеж в екосистемах області, який скликало управління ДСНС в приміщенні Рівненської облдержадміністрації. 

Окрім частих займань в лісах та полях навесні, шкоду для екології роблять громадяни, які в цю пору починають палити сухе листя та траву на своїх городах і дворах. Дим від вогнищ забруднює повітря і загрожує хворобами дихальних шляхів, говорить начальник гідрометцентру Богдан Масовець:

Листя виділяє дуже багато шкідливих речовин. А потім кажуть: «Чому в дитини астма? Чому дитина задихається?».  

 

Я звертаюсь до громадян: хто хоче "здати" свого сусіда, який починає палити листя – нехай дзвонить в гідрометцентр, або мені на мобільний. Я йому даватиму 200-300 гривень премії, викликатиму ЗМІ, поліцію та будемо проводити виховну роботу з палієм.

Своєю чергою рятувальники Рівненської області просять людей хоча б попереджати пожежників перед спаленням сухостою, адже  може трапитись займання. Усього через порушення правил поводження з вогнем у весняно-літній період стається 20% усіх пожеж за рік, розповідає заступник начальника ДСНС у Рівненській області Олег Панюк. Це в середньому 250-300 випадків. Деякі зі смертельними наслідками.

Зазначимо, що в поточному році вже виникло 4 пожежі на відкритих територіях. Щоб попередити їх виникнення, рятувальники простять по можливості не розводити вогнища, або палити листя подалі від будинків та садків та не забувати про правила пожежної безпеки на природі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень