Підприємця змусили платити більше за ставки поблизу Рівного

Мова йде про ставки на території Великоомелянської сільради, що у Рівненському районі

Як повідомили з прес-служби прокуратури Рівненської області, підприємець орендував для розведення риби 25 гектарів землі зі ставками і платив за них лише 1620 гривень за півріччя. Після проведення нормативної грошової оцінки землі орендар не підписував зміни до договору про оренду, тож платив менше, ніж вимагав закон. 

Прокуратура Рівненщини, щоб змусити підприємця дотримуватися законодавства, звернулася до суду і виграла його. Тож плату йому збільшили до 15,5 тисячі гривень за рік.  

До речі, село Велика Омеляна розташоване за 3 кілометри від Рівного. І сайти в інтернеті рибалкам пропонують тут рибалити платно.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень