За скільки у Рівному можна купити прапор України

У День прапора "Радіо Трек" поцікавився цінами на національний стяг.

Продавець книгарні "Слово" Галина Нагорна розповіла:

На даний момент прапори користуються попитом, тим більше, що зараз свято. Сьогодні - День прапора, завтра - День Незалежності. Також беруть прапори люди, які їдуть на схід. Ціна, відповідно, залежить від якості і розміру: від 45 гривень до 270. Поліестерні - дешевші, атласні - дорожчі. Є прапорці маленькі. Купують їх у нас дуже багато зараз. Прапорець - 7,50 гривні. Попитом користуються прапори розміром 70 на 105 см і 90 на 130 см.

 

 

За словами Галини Нагорної, саме такі розміри найбільш популярні тому, що з ними зручно ходити по вулиці, і вони підходять для того, щоб розмістити на будинку. А ось найдорожчі прапори - за 270 гривень - мають розміри 120 на 180 см. І найкраще підійдуть для дуже високої будівлі.   

Нагадаємо, що відомі рівняни взяли участь в естафеті з фотографування з національним прапором України і виставлення світлин у соцмережі Фейсбук. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень