За скільки у Рівному можна купити прапор України

У День прапора "Радіо Трек" поцікавився цінами на національний стяг.

Продавець книгарні "Слово" Галина Нагорна розповіла:

На даний момент прапори користуються попитом, тим більше, що зараз свято. Сьогодні - День прапора, завтра - День Незалежності. Також беруть прапори люди, які їдуть на схід. Ціна, відповідно, залежить від якості і розміру: від 45 гривень до 270. Поліестерні - дешевші, атласні - дорожчі. Є прапорці маленькі. Купують їх у нас дуже багато зараз. Прапорець - 7,50 гривні. Попитом користуються прапори розміром 70 на 105 см і 90 на 130 см.

 

 

За словами Галини Нагорної, саме такі розміри найбільш популярні тому, що з ними зручно ходити по вулиці, і вони підходять для того, щоб розмістити на будинку. А ось найдорожчі прапори - за 270 гривень - мають розміри 120 на 180 см. І найкраще підійдуть для дуже високої будівлі.   

Нагадаємо, що відомі рівняни взяли участь в естафеті з фотографування з національним прапором України і виставлення світлин у соцмережі Фейсбук. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень