ON-LINE

За серіалом «Гострі козирки» планують зняти фільм

вівторок, 17 вересня 2019
Ідея перенести улюблених героїв на великі екрани дуже імпонує сценаристу

Прихильники серіалу «Гострі козирки» не можуть натішитися, адже попереду їх чекає не тільки два повноцінних сезони, а й повнометражний фільм. Принаймні ідея перенести улюблених героїв на великі екрани дуже імпонує сценаристу Стівену Найту:

Нині я пишу сценарій до шостого сезону. І він майже готовий. Потім я візьмуся за сьомий сезон, а потім подумаю про спін-офф, можливо, повнометражний фільм, в якому події розгортатимуться на початку Другої Світової,

 

Днями в Бірмінгемі пройшов фестиваль, присвячений серіалу «Гострі козирки». На ньому виступив колишній фронтмен групи «Oasis» Ліам Галлахер, великий шанувальник «Гострих козирків». Він виторгував собі роль в телешоу в обмін на виступ. Стівен Найт з небажанням, але пішов йому на зустріч:

Намагаюся, щоб у моїх проєктах не з'являлися люди, що прославився не акторством, а іншими речами. Мені здається, це досить сильно відволікає глядачів від самого персонажа.

 

Нагадаємо, серіал «Гострі козирки» розповідає історію родини Шелбі, яка в 20-их роках  XX століття побудувала свою кримінальну імперію в Бірмінгемі. Головні ролі в телешоу зіграли Кілліан Мерфі, Пол Андерсон, Софі Рандл, Гелен Маккрорі.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
  • Загублено посвідчення водія

    В районі Дикого загублено посвідчення водія на прізвище Степанов Дмитро. Прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного