За побиття охоронця у нічному клубі Рівного можуть покарати і медиків

Бо вони не повідомили у поліцію про пацієнта з характерними травмами

22-річного охоронця нічного закладу побили 8 вересня цього року.

Поліцейські попередньо встановили, що до побиття охоронця нічного клубу «Лагуна» причетні двоє його колег по роботі. Вони запросили потерпілого у кімнату охорони і били йому руками та ногами в різні частини тіла.

Потерпілий звернувся за допомогою до медзакладу, де перебуває на стаціонарному лікуванні й нині.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень слідчі розпочали досудове розслідування.

 

Також з’ясовують, чому працівники лікарні не повідомили про наявний характер завданих потерпілому тілесних ушкоджень до органів поліції.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до його вчинення.

 

Довідково: за вказаний злочин передбачене покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень