За хабар викладачу загрожує до 2 років ув'язнення

До суду вже направили обвинувальний акт у кримінальному провадженні

У Дубно викладач коледжу відповідатиме у суді за те, що отримав неправомірну вигоду від студентів.

"У травні-червні 2015 року студенти коледжу, відчуваючи тиск з боку викладача, змушені були виконати його «прохання» в обмін на успішний захист дипломних робіт. Останні, зібравши близько 2,5 тис. грн, придбали та передали викладачу за місцем проживання принтер необхідної комплектації", - повідомив Дубенський міжрайонний прокурор Олексій Бурма.

Тепер відповідальність за вчинення цього злочину визначить суд.

Санкція згаданої статті передбачає покарання у виді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських  робіт  на строк від 100 до 200 годин, або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень