За бюджет області на 2020 рік голосуватимуть 20 грудня

На позачерговій сесії

Бюджет Рівненської області на 2020 рік мають ухвалити 20 грудня. Про це у п’ятницю сказав голова обласної ради Олександр Данильчук під час сесії облради. За його словами, розгляд проєкту бюджету має відбутися так пізно, оскільки є ще нерозподілені субвенції, говорить Олександр Данильчук:

У нас іще субвенції нерозподілені. Освітянська та медична там розподіл має бути. Але немає ще бюджету. Бюджету ще не дали.

Тож нині депутатам невідомо, яке саме спрямування матиме бюджет області на 2020 рік. За словами Данильчука, документ для розгляду оприлюднять наступного тижня. Нагадаємо, що торік бюджет області на 2019 рік ухвалили 14-го грудня. Найбільше видатків спрямували на соціалку.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень