За бійку собак декоративних порід власника оштрафували на 85 гривень

Побилися йоркширський тер’єр та шпіц

Личаківський районний суд Львова розглядав справу про бійку двох собак декоративних порід - йоркширського тер’єра та шпіца. Останній у бійці постраждав, тож оштрафували власника йорка.

Бійка  сталася 10 жовтня на вул. Ольжича біля будинку №6 у Львові. 31-річний львів’янин зі своїм йорком прийшов до друга, який живе у приватному будинку на вул. Ольжича. Він залишив собаку у дворі, а сам зайшов у будинок. Почувши гавкіт, він побачив, що пес вибіг на вулицю та почав кидатися на чоловіка зі шпіцом, які проходили повз будинок.

Власник йорка пояснив, що вийшов з будинку, щоб забрати свого собаку, але погано зачинив двері і за ним вибігла вівчарка його друга. Щоб запобігти гіршим наслідкам, йому довелося тримати вівчарку, і у цей час його собака покусав шпіца.

Власник потерпілого пса написав заяву в поліцію.

Суд розглянув цю скаргу й присудив сплатити власнику йоркширського тер’єра 85 грн штрафу за порушення правил утримання собак. Чоловік також має сплатити 420 грн судового збору, - повідомляє ЗАХІД.НЕТ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень