За страшну трагедію чоловік на Рівненщині відсудив у «Укрзалізниці» 230 тисяч гривень

На коліях він втратив дружину, а син отримав важкі травми

У грудні 2017 року сім’я Столярів збиралася на хрестини. На залізничній станції у селі Оженин вони поспішали, і на очах у дітей мати загинула під поїздом. 

Наразі, видання Zaxid.net повідомляє, що голова сім’ї Микола Столяр відсудив в «Укрзалізниці» 230 тис. грн морального збитку за загибель у грудні 2017 його дружини.

Попри те, що провини машиніста у тих подіях не було, чоловік довів у суді, що він та його неповнолітній син зазнали непоправної втрати, тож залізниця має компенсувати їхні страждання грішми.

Того ранку 22 грудня 2017 року 55-річний Микола Столяр привіз автомобілем свою сім’ю, 53-річну дружину та трьох синів 25-ти, 17-ти й 9-ти років на залізничну станцію «Острог», що в селі Оженин колишнього Острозького району. Усі нервувалися, оскільки запізнювалися й не чули оголошень на гучномовці станції. Коли побачили поїзд, усі вчотирьох кинулися до нього через колії. 

У цей момент відбувався зустрічний роз`їзд потягів Ужгород-Київ та Лисичанськ-Ужгород.

 

Двоє хлопців встигли проскочити, а матір чомусь затрималася. Середній син помітив це і хотів їй допомогти, та не встиг: на очах у всіх її збив поїзд.

 

Жінка загинула на місці. 17-річного хлопця госпіталізували до Острозької райлікарні з травмами голови, живота та розривом селезінки.

Цей фапкт розслідувала поліція у березні 2018 року, проте справу швидко закрили, оскільки у діях машиніста порушень не виявили, жінка загинула з власної необережності. Жінка не чула повідомлення, і потрапила під київський поїзд, який саме прибував і на який вона так поспішала.

Через кілька років Микола Столяр заявив цивільний позов про відшкодування йому та малолітньому сину, який залишився без матері, заподіяних її смертю моральних збитків, 500 тис. грн та 750 тис. грн відповідно.

У травні 2021 Острозький райсуд Рівненської області відкрив провадження у справі. Відповідач, акціонерне товариство «Українська залізниця», із заявленими сумами не погодився, вважаючи, що позивач у такий спосіб намагається покращити своє матеріальне становище. Аби ретельно дослідити обставини події, суд підняв матеріали закритої кримінальної справи.

Суд встановив, що машиніст не міг уникнути наїзду, а причиною нещасного випадку насправді стала необережність жінки та недотримання нею правил безпеки громадян на залізничному транспорті.

Тож суд 6 вересня 2021 постановив, що принципам розумності й справедливості відповідає моральна компенсація від «Укрзалізниці» у сумі 100 тис. грн - на користь чоловіка та 130 тис. грн – на користь неповнолітнього сина.

Рішення суду може бути оскаржене

матеріали zaxid.net

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень