За станом вакцинації освітян на Рівненщині відтепер можна стежити онлайн (ТАБЛИЦЯ)

Оперативні дані оновлюють щодня, наголошує очільник краю Віталій Коваль

Стежити за станом вакцинації в освітніх закладах Рівненщини відтепер можна онлайн. В області створили інтерактивну панель, яка охоплює абсолютно всі навчальні заклади.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:

– Друзі, ми створили інтерактивну панель стану вакцинації у закладах освіти Рівненської області.

 

Тепер кожен охочий в онлайн режимі може скористатись таблицею, аби перевірити оперативну інформацію щодо щеплення персоналу і зрозуміти, як працюватиме освітній заклад.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

– Дашборд відображає у кожній освітній сфері загальну кількість закладів та відсоток вакцинованого персоналу у них.

 

Натиснувши на останню колонку інтерактивної таблиці, можна побачити перелік закладів, які ще не досягнули межі у 80% щеплених працівників, – уточнив Віталій Коваль.

Такий вигляд на сьогодні має таблиця. Щоб переглянути повний перелік закладів освіти, які "не дотягують" до встановленого рівня вакцинації персоналу, перейдіть за посиланням нижче
Такий вигляд на сьогодні має таблиця. Щоб переглянути повний перелік закладів освіти, які "не дотягують" до встановленого рівня вакцинації персоналу, перейдіть за посиланням нижче

Очільник краю наголошує, що оперативні дані оновлюються щодня – до 12-ї години.

Інформація буде корисна як для самих освітян, так і для здобувачів освіти та їхніх батьків, які знатимуть, як працюватиме той чи інший заклад, зважаючи на відсоток вакцинації персоналу.

Нагадаємо, що за рішенням Держкомісії з питань ТЕБ та НС, з 23 вересня на всій території України запровадили жовтий рівень епіднебезпеки. Через це змінився формат роботи шкіл і вишів – вони можуть працювати у звичайному режимі за умови, якщо щонайменше 80% працівників закладу отримають принаймні одне щеплення від коронавірусу. Утім, це не стосується молодшої ланки (1-4 класів) та дитсадків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень