Ми їх втратили, - Олег Скрипка про українців за кордоном

Там процвітає Радянський союз

Український музикант Олег Скрипка в інтерв'ю «Люкс ФМ», зазначив, що українці за кордоном змушені конкурувати з росіянами.

Скрипка додав, що в Україні ринок насичений новими артистами. 

Є артисти, які перевзулися дуже вправно, – вони поперекладали свої пісні українською мовою.

 

Як це було – щиро, не щиро – я не можу оцінювати, у душу не залізеш, – зазначив співак. 

Він розповів, що багато українських артистів залишилося за кордоном.

Окрім наших українців за кордоном, там ще є «хороші росіяни», і вони підгрібають аудиторію не тільки російську, а й українську, грузинську й усю підряд. І там процвітає Радянський Союз за кордоном, – поділився Скрипка. 

Артист додав, що аудиторія українських виконавців була переважно російською.

Ми її втратили, росіяни на наші концерти за кордоном не ходять, а українці ходять на концерти «хороших росіян».

 

І виходить, що аудиторія – вона ж не гумова, вона дуже зменшена.

 

І навіть українці, які є за кордоном, їм важко, бо вони конкурують із росіянами, – сказав співак. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень