«За 2 дні зробив більше, ніж УЖКГ за 25 років»: у Рівному чоловік вручну латає дорогу (ВІДЕО)

У Рівному чоловік вручну латав дорогу на вулиці Костюшка у Рівному. Про це розповів очевидець та розмістив відео у місцевій інстаграм-спільноті rivne_1283.

За його словами небайдужий рівнянин ручну вимостив ями та вибоїни, які з‘явилися після зими.

– Дякую сусідові, який за 2 дні, на вул. Костюшка, зробив більше ніж УЖКГ за 25 років, вручну вимостив страшні ями та вибоїни, які з‘явилися після зими, на старій дорозі з вторинного асфальту!

Чоловік звернувся до  голови міської ради Олександра Третяка, з проханням звернути увагу на проблеми масиву Червоні гори, вул. Костюшка.

https://www.instagram.com/p/CQQxHhlg8aE/

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень