За 100 км від Рівного – нашестя слимаків. А як з цими шкідниками у нас? (ФОТО)

Фахівці розповіли, як вберегтися від шкідників

Велику кількість рудих слимаків можна побачити на вулицях Новограда-Волинського Житомирської області, що за 100 кілометрів від Рівного.

Шкідники є на тротуарах, парканах та рослинності. Місцеві кажуть, що таку велику кількість слимаків бачать чи не вперше.

У зв’язку з цим ми вирішили дізнатися, яка ситуація зі слимаками на Рівненщині та як вберегти свою ділянку від небезпечних шкідників.

Начальник відділу контролю за обігом заходів засобів захисту рослин управління Держпродспоживслужби Рівненщини Віталій Процюк розповів РАДІО ТРЕК, що слимаки з’являються через високу вологість. Однак цього року їх не так багато, як минулого.

Торік на розмноження слимаків вплинули часті дощі та невисока температура повітря. А от цьогоріч погода набагато тепліша, – пояснив Віталій Процюк.

Слимаків часто можна зустріти на присадибних ділянках, в погребах і навіть на городах, де вони люблять смакувати редискою і картоплею.

Боротися зі слимаками реально народними способами, а не пестицидами, – зауважив Віталій Процюк. – Їхні ходи можна посипати негашеним вапном. І коли шкідники прямуватимуть кудись наступного разу, то обпечуться і загинуть. Також можна покласти на траву вологу мішковину, слимаки заповзатимуть на неї й таким чином їх можна упіймати, – розповів фахівець.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень