З жовтня зросте абонплата за домашні телефони

В середньому тарифи підвищаться на 17,5%

Про це повідомляє «Економічна Правда».

Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації на черговому засіданні 2 вересня затвердила остаточну версію проекту підвищення розцінок на цю послугу. Документ був направлений на реєстрацію в Мін’юст.

Нагадаємо, цієї весни телекомунікаційна компанія «Укртелеком» звернулася до комісії з пропозицією підвищити тарифи на місцевий зв’язок у середньому на 25%.

Але НКРЗІ вирішила врахувати не всі пункти в економічному обґрунтуванні про збільшення розцінок, підготовленому «Укртелекомом».

«Укртелеком» є основним гравцем на ринку фіксованого місцевого зв'язку.

Компанія контролює 78% ринку і обслуговує 7,5 мільйонів абонентів.

Нагадаємо, зараз послуги місцевого зв'язку в базовому тарифі «Укртелекому» становлять 39,91 гривень/місяць в місті і 31,58 грвень/місяць – у селі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень