З січня платіжки за світло приходитимуть не від «Рівнеобленерго»

Енергетики закликають подати показники лічильників

Рівненські енергетики наголошують на необхідності подати показники лічильника до 1 січня. Адже з нового року відповідно до Закону України запроваджують зміни на ринку електроенергії з метою демонополізації.

З 2019 року функцією «Рівнеобленерго» буде виключно розподіл електричної енергії. А функцію постачальника послуг на території Рівненської області виконуватиме «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (РОЕК), говорить речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

- Оскільки це різні юридичні особи, перерахунок розбіжностей між нарахуванням та фактичним споживанням електроенергії у 2019 році буде вже неможливим.

 

Тому, у випадку неподання показників фактичного споживання електроенергії станом на 1 січня 2019 року обсяг споживання визначатиметься розрахунковим шляхом.    

Тобто, якщо у вас є переплата, гроші нікуди не зникнуть, однак їх не можна буде з рахунку розподільника електроенергії («Рівнеобленерго») перерахувати компанії-постачальнику (РОЕК).

Ці зміни зростання тарифу для населення не передбачають.

 

Мешканці області будуть так само отримувати один рахунок, але не від «Рівнеобленерго», а від РОЕК - за постачання електроенергії. А вже постачальник перераховуватиме кошти оператору системи розподілу, тобто «Рівнеобленерго».

При цьому важливо, наголошують енергетики, задля уникнення розбіжностей фактичних обсягів споживання із тими, що в платіжках, подавати показники лічильника в останній день місяця.

Щодо комунальних закладів, то вони здійснюватимуть закупівлю електроенергії через процедуру відкритих торгів у системі Prozorro.

Наші новини у Тelegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень