З січня платіжки за світло приходитимуть не від «Рівнеобленерго»

Енергетики закликають подати показники лічильників

Рівненські енергетики наголошують на необхідності подати показники лічильника до 1 січня. Адже з нового року відповідно до Закону України запроваджують зміни на ринку електроенергії з метою демонополізації.

З 2019 року функцією «Рівнеобленерго» буде виключно розподіл електричної енергії. А функцію постачальника послуг на території Рівненської області виконуватиме «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» (РОЕК), говорить речник «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова:

- Оскільки це різні юридичні особи, перерахунок розбіжностей між нарахуванням та фактичним споживанням електроенергії у 2019 році буде вже неможливим.

 

Тому, у випадку неподання показників фактичного споживання електроенергії станом на 1 січня 2019 року обсяг споживання визначатиметься розрахунковим шляхом.    

Тобто, якщо у вас є переплата, гроші нікуди не зникнуть, однак їх не можна буде з рахунку розподільника електроенергії («Рівнеобленерго») перерахувати компанії-постачальнику (РОЕК).

Ці зміни зростання тарифу для населення не передбачають.

 

Мешканці області будуть так само отримувати один рахунок, але не від «Рівнеобленерго», а від РОЕК - за постачання електроенергії. А вже постачальник перераховуватиме кошти оператору системи розподілу, тобто «Рівнеобленерго».

При цьому важливо, наголошують енергетики, задля уникнення розбіжностей фактичних обсягів споживання із тими, що в платіжках, подавати показники лічильника в останній день місяця.

Щодо комунальних закладів, то вони здійснюватимуть закупівлю електроенергії через процедуру відкритих торгів у системі Prozorro.

Наші новини у Тelegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень