З самого ранку у Рівному підприємці протестують проти «карантину вихідного дня»

На мітинг під стінами міської ради зібралося понад пів тисячі людей

Від самого ранку у Рівному тривають протести проти запровадження «карантину вихідного дня».

Більш як 500 підприємців спершу зібралися біля «Злати Плази», а згодом – вирушили до будівлі міськвиконкому. Люди обурені постановою Уряду  та вимагають від місцевої влади дозволити їм працювати.

Місцевих підприємців підтримують Віктор Шакирзян та депутати «Рівне Разом». Разом із ними вони написали звернення до міських та обласних чиновників, в якому вимагають посприяти виконанню їхнього законного права - працювати з дотриманням усіх протиепідемічних вимог і рекомендацій.

Нікого з чинної влади тут сьогодні немає, тут тільки ті, кому це важливо, тільки ті, у кого забрали можливість забезпечувати власні родини. Ми будемо відстоювати право кожного на роботу, адже прекрасно розуміємо, що в умовах карантину не маємо права залишити нікого без засобів до існування, - зазначає Віктор Шакирзян.

Наразі усі підприємці збирають підписи під зверненням, яке передадуть місцевим чиновникам.

До слова, у сусідньому Львові на міській комісії з питань ТЕБ та НС рішення уряду про запровадження «карантину вихідного дня» не підтримали. Як пояснив міський голова Львова, у результаті таких обмежень постраждають 50 тис. працівників і власників малого та середнього бізнесу, а ще – їхні сім'ї. При цьому жодних компенсацій вони не отримають. Тож у сусідньому обласному центрі вирішили, що субота та неділя у місті - робочі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень