З ревізією по громадських туалетах пішли депутати Рівненської облради

Спочатку обстежили туалет у Рівненському облмуздрамтеатрі

Фото ілюстративне

Комісія з депутатів Рівненської облради, щоб звернути увагу на стан закладів культури області і почати його поліпшувати, провела перше виїзне засідання в обласному драмтеатрі.

На що звернули увагу - розповідає  перший заступник голови Рівненської облради та голова комісії Олександр Корнійчук:

Директор драмтеатру звернув увагу на жахливий стан туалетів - те, що безпосередньо бачить глядач, коли приходить на вистави. Він звернув увагу тому, що там потрібні кошти. Торік ми виділили 200 тисяч гривень на облагородження туалетів театру. Їх вистачило, щоб придбати усю необхідну сантехніку. А цього року будемо визначати, скільки коштів потрібно для того, щоб зробити ремонт вбиральні.

За словами Олександра Корнійчука, у туалеті драмтеатру потрібно замінити перегородки, умивальники, лицювальну плитку, встановити дзеркала, поліпшити вентиляцію, щоб там не стояли неприємні запахи. Окрім цього, голові комісії хочеться, щоб інтер’єр туалету відповідав характерному для театру класичному стилю. Втім, з ремонтом вбиральні театру можуть виникнути проблеми:

Є ряд обмежень і застережень, які ми не можемо виконати через те, що будь-які ремонтні роботи в приміщенні, яке відноситься до пам’ятників архітектури, повинна робити фірма, яка має відповідну ліцензію на реставрацію, адже доведеться обдирати стіни закладу. Тому буде друга проблема: щоб все-таки проводити конкурс і визначати, хто буде ці роботи проводити. 

Рівненський облмуздрамтеатр

Олександр Корнійчук також пообіцяв звертати увагу на громадські туалети у всіх закладах культури області, які комісія буде обстежувати. Адже вважає, що формування культури розпочинається з поведінки у громадських вбиральнях і з їхнього стану.  

Також заступник голови облради каже, що депутати звертатимуть увагу на шкільні туалети. Адже в деяких селах області школярі досі користуються застарілими надвірними туалетами. І до кінця цього року у планах влади – всі шкільні вбиральні таки перевести у приміщення шкіл.  

А ось громадські вбиральні обласної ради та облдержадміністрації, вважає Олександр Корнійчук, хоч і давно ремонтовані, але відповідають необхідному рівню, тож ремонту не потребують.  

До речі, сайт Радіо Трек писав про те, як виглядають громадські вбиральні Рівного. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень