З полігону — за ґрати: військові застерігають мешканців Рівненщини

Від збору металолому на територію полігону

На території полігону на Костопільщині до кінця року щоденно проводитимуть навчання. Про це повідомляють військові й зазначають, що

стрілятимуть з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, озброєння бойових машин та артилерії.

При цьому

застосовуватимуть засоби особливого ураження авіації та бомбометання.

Осіб, які збиратимуть на території полігону ягоди, гриби, заготовлятимуть дрова чи шукатимуть металолом, військові будуть затримувати.

Порушникам загрожуватиме адміністративна або кримінальна відповідальність.

Керівництво полігону нагадує, що це місце підвищеної небезпеки.

Часто люди, з метою наживи, збирають тут осколки мін та залишки іншої зброї, що неминуче приводить до трагедії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень