Чи треба рівнянам передавати показники нещодавно встановлених лічильників електроенергії

Таке запитують Радіо Трек

Перед встановленням мешканцям області сучасних лічильників електроенергії з автоматизованою системою обліку електроенергії (АСКОЕ) у "Рівнеобленерго" повідомляли, що вони

дозволять дистанційно зчитувати показники і позбавлять споживачів потреби передавати інформацію з приладів обліку за допомогою Особистого кабінету через інтернет, СМС-повідомлень, звернень до кол-центру.

Але серед споживачів почала ширитися інформація про те, що дистанційне зчитування з приладів обліку буде можливим лише тоді, коли всім споживачам у будинку встановлять нові лічильники. Чи так це - ми запитали у речника "Рівнеобленерго" Алли Ліхачової:

Дистанційне зчитування даних з лічильників з АСКОЕ буде можливим орієнтовно у середині лютого. Оскільки зараз триває встановлення лічильників - до кінця грудня. У січні здійснюватиметься встановлення обладнання (модем, загальний лічильник) у трансформатоних підстанціях. Далі необхідно до двох тижнів для налаштування апаратури і вже у лютому буде можливим зчитування даних.

Також Алла Ліхачова додала, що у Рівному ще потрібно встановити 2 тисячі приладів обліку і стільки ж - у Клевані. Загалом буде встановлено їх 11 тисяч. Тобто вже встановлено 7 тисяч приладів обліку з дистанційною передачею даних, які також можна буде запрограмувати на зонний облік.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень